Hakkımızda

Dağlar İnşaat olarak kendinizi güvende hissedeceğiniz yaşam ortamları oluşturmayı hedefliyoruz. Firmamız kalite güvencesiyle projelerini kısa süreye indirgemeyi amaçlayıp sizlere daha doğal bir ortam oluşturarak, müşteri memnuniyetini önemseyerek özgüvenimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Dağlar İnşaat; inşaat taahhüt, kat karşılığı daire, sıfır daire hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Profesyonel çözümlerin adresi olan firmamız yaptığı işlerde başarıyı yakalamış ve müşterilerinin gözünde itibar kazanmıştır.

İşlerinde planlı ve zamanlı çalışan firmamız, güvenilir işçilik ve sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz;

Gerekli bilgi ve tecrübeyle başladığımız inşaat sektöründe insanlarımızın güvenini kazanarak sağlam doğru kalıcı işler yaparak bölgelere göre arz talep doğrultusunda daireler yapmak birinci hedefimizdir.

Müşterilerimize layık bir firma olarak her zaman her yerde geleceğe yatırım yapıp sorumluluğumuzu hiç unutmayacağız.

Toplumun görüşlerini benimseyip kendimize referans yapacağız.

İnşaat sektöründe sorunsuz daireler konutlar yaparak tercih edilen bir firma olma yolunda çalışacağız.

Güveniniz güvenimiz olacaktır.

Vizyon;

Günümüz şartlarında yaptığımız yapacağımız binaların insanlığa layık bir şekilde tamamlanması için elimizden geleni yapacağız ve her hangi bir sorun ve problemle karşılaşıldığında direkt olarak muhatabınız olacağız.

Arz talep,ekonomik koşulları ve alım gücünü göz önünde bulundurarak konut daire villa müstakil evler inşa edeceğiz.

İnsanımıza faydalı olabilmek,daire sahibi yapabilmek ya da geleceğini garanti altına alabilmek için yatırımlık kira getirisi yüksek daireler yapmak için hizmete hazırız.

Geçmişte yaptığımız projelerde kaliteden ödün vermedik ve yönetmelikleri harfiyen uyguladık,ve gelecekte yapacağımız inşaatlarda yönetmelikleri harfiyen uygulayıp aynı kaliteyle yolumuza devam edeceğiz.

Sizlerle büyüyüp ihtiyaçlarınıza uygun projelerle bir arada olmak istiyoruz.

Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve yüklendiğimiz sorumluluğu hiç unutmayacağız.

Güveniniz güvenimiz olacaktır.

 

28 Mart 2017

İlgili Terimler :